artykuly biurowe

Artykuły biurowe

Takie artykuły biurowe jak długopis i papier powoli stają się przeszłością.

No cóż, należy dodać, że przytoczone tu artykuły biurowe w dalszym ciągu są w codziennym użytkowaniu i jeszcze będzie tak długo, ale należy się liczyć z ich powolnym wychodzeniem z użytku. Przykładem jest tu kaseta magnetofonowa którą zastąpiła nagrywalna płyta CD a ją obecnie skutecznie wypierają z rynku elektroniczne nośniki typu pendrive i mp3. Te porównanie z dziedziny muzyki obrazuje jakie szybkie przemiany występują w technice, oczywiście także tej technice biurowej. Tradycyjne akcesoria biurowe będą wypierane przez wysoko rozwinięte urządzenia elektroniczne.

Będące teraz głównie traktowane jako gadżety i przedmioty rozrywkowe

takie urządzenia jak notebooki, laptopy czy palmtopy będą wykorzystywane do pracy w naszych biurach w zdecydowanie bardziej zaawansowanym zakresie niż ma to miejsce obecnie. Takim urządzeniem biurowym, które już utraciło swoją pozycję jest poczciwa maszyna do pisania, którą zastąpiły drukarki komputerowe. Wprowadzenie podpisu elektronicznego wyeliminuje wydruki wielu dokumentów. Już teraz w poczcie elektronicznej często otrzymujemy informację z prośbą o jej nie drukowanie dla ochrony lasów, ale należy się liczyć z tym, że już w niedalekiej przyszłości nie będzie drukowanie wymagane ze względów formalnych. Tak więc w artykułach biurowych czekają nas znaczne zmiany już wkrótce. Ciekawe materiały biurowe znajdziesz na stronie https://tensklep.pl/artykuly-biurowe – duży wybór dla każdego przedsiębiorcy i nie tylko. A teraz jakiś ciekawy artykuł biurowy, który nadal może usprawnić pracę w twoim biurze.

W tym artykule chcemy zaproponować mocny i niezawodny dziurkacz biurowy Leitz Cosy

dziurkujący do 30 kartek (80 gsm). Na uwagę zasługuje innowacyjna budowa uchwytu i specjalne bardzo ostre ostrza, które zapewniają łatwe przedziurkowanie kartek papieru nawet podczas siedzenia. Bardzo dobrze widoczne oznaczenia formatu kartek i trwała prowadnica zapewniają odpowiednie wyrównanie papieru. Dziurkacz umożliwia dziurkowanie w formatach A4, A5, A6, folio, US-quart oraz także cztery otwory przy zastosowaniu pozycji 888 na prowadnicy dziurkacza. Pod spodem wygodny do opróżniania pojemnik na konfetti zamontowany na specjalnych zawiasach. Produkt posiada blokadę. Opakowanie dziurkacza ekologiczne bez plastiku.

Produkty biurowe z serii Cosy to artykuły biurowe, które mogą być znakomitym

dodatkiem do twojego domowego biura lub firmy. Co go jeszcze wyróżnia? Metalowa konstrukcja, także ergonomiczne ramię wyprodukowane z trwałego tworzywa oraz duży pojemnik na papierowe ścinki zrobiony z tworzywa sztucznego nierysującego podłoże a więc najczęściej nasze biurko. Poza tym dziurkacz posiada podwójny wskaźnik pokazujący środek strony. Średnica dziurki to 5,5 mm a rozstaw dziurek 8 cm. Producent daje gwarancję na 3 lata.

Inny interesujący zszywacz biurowy to Starpak STK-130P.

Jest to praktyczny dziurkacz biurowy idealny do domu i małego biura. Jest to produkt z nieco niższej półki, dlatego uwagę przykłuwa jego nieco niższa  cena ale pomimo tego znakomita funkcjonalność i ciekawy wygląd. Jego nowoczesny design może przyciągać uwagę. Praktyczna jest antypoślizgowa podstawa, otwierana do połowy, co jest wygodne podczas opróżniania pojemnika. Odstęp między dziurkami urządzenia wynosi 80 mm a średnica dziurkowanych otworów to 5,5 mm. Ten dziurkacz biurowy może przedziurkować do 10 kartek jednorazowo. Jest zapakowany w kartonowe pudełko. Samo urządzenie wyprodukowane jest z plastiku. Uwaga dziurkacz jest nie odpowiedni do używania dla dzieci poniżej 3 lat.

To jeden z artykułów biurowych, które niewątpliwie przydałyby się w każdym biurze.

Dokumenty, które chcemy umieścić w skoroszycie lub segregatorze trzeba najpierw przedziurkować. Do tego celu znakomicie nada się jeden z dostępnych modeli dziurkaczy STARPAK. Te urządzenia biurowe produkcji Starpak dziurkują szybko i bardzo precyzyjnie.

https://www.postingchannel.com/

Leave a Reply